Джинси - з робочої та практичної моделі з часом перетворились у модний повсякденний аксесуар жіночого, чоловічого та дитячого гардеробу. Брендові дизайнерські джинси з якісних бавовняних тканин прагне мати кожен модник чи модниця. Ніщо не може конкурувати з денімом. Зручні чоловічі джинси зі стрейчевих тканин чи якісні жіночі джинси, приталені, з акцентом на фігурі - безперечні лідери у сегменті штанів.

Джинсові штани (тканини) зазнали багатьох змін та модернізацій за час свого існування. Відтак, з'явившись у 1950х роках та набравши популярності переважно у молоді (як практичний, зручний та міцний повсякденний одяг), з часом завоювали прихильність майже усіх вікових категорій. У світі джинсових штанів з'явилось безліч нових модних фасонів таких як джинси-банани, стрейчеві джинси та джинси вельветові.

У 2019 році з кольору переважають темні тона: темно-сиій денім, синій і класичний колір джинсу. Сьогодні, кожна жінка, чоловік чи підліток хоче швидко та зручно купити якісні джинси не витрачаючи зайвого часу на пошук потрібного розміру, фасону чи кольору. В інтернет-магазині kupuyko.com ви швидко купите жіночі джинси, чоловічий та дитячий денім будь-якої моделі недорого.На головну

Креми